DOMBUD BETON SP. Z O.O. należy do grona najdynamiczniej rozwijających się firm.

Spółka została laureatem rankingu miesięcznika FORBES Diamenty Forbesa 2024 . w kategorii firm o poziomie przychodów od 50 do 250 MLN PLN w województwie śląskim.
Dombud Beton Sp. z o.o. został laureatem w tego samego rankingu również w roku 2023 oraz 2021. Diamenty Forbesa to ranking polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość w ciągu ostatnich 5 lat działalności, przygotowany we współpracy z gwarantującą silną metodologię firmą Dun&Bradstreet (dawniej Bisnode Polska).
Świadczy to o tym , że Spółka posiada pozytywny rating wiarygodności biznesowej.
Czterokrotnie otrzymaliśmy również "Gazele Biznesu" czyli nagrody przyznawane przez "Puls Biznesu" co oznacza iż spółka należy do elitarnego klubu najbardziej dynamicznych małych i średnich przedsiębiorstw.

Certyfikacja produkcji

Nasza wytwórnia betonu towarowego oraz elementów prefabrykowanych posiada wdrożony i udokumentowany system Zakładowej Kontroli Produkcji w systemie 2+.
Proces certyfikacji Zakładowej Kontroli Produkcji został przeprowadzony przez akredytowaną jednostkę certyfikującą:
Instytut Materiałów Budowlanych i Technologii Betonu - IMBiTB
.

Pierwszy audyt odbył się 14 kwietnia 2014r. Każdego roku Instytut Materiałów Budowlanych i Technologii Betonu przeprowadza kontrole jakości produkcji na zakładzie.

Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji to dokument, który potwierdza prawidłowe postępowanie w zakresie produkcji wyrobów budowlanych wraz z dopuszczeniem ich do obrotu i powszechnego stosowania w budownictwie.
Wszystkie surowce i materiały zastosowane do produkcji betonu i prefabrykatów są najwyższej jakości. Producenci materiałów także posiadają system Zakładowej Kontroli Produkcji.

System Zakładowej Kontroli Produkcji jest prowadzony zgodnie z normą:
Dla działu produkcji betonu:
-PN-EN 206+A2:2021-08 Beton-wymagania, właściwości użytkowe, produkcja i zgodność
PN-B-06265:2022-08 Beton-wymagania, właściwości użytkowe, produkcja i zgodność (krajowe uzupełnienie PN-EN 206+A2:2021-08)
-PN-EN 998-2:2016-12 zaprawy murarskie M5, M10, M15.
Dla działu produkcji prefabrykatów:
- PN-EN 14843:2009 schody z betonu zwykłego zbrojonego,
- PN-EN 13225:2013-09 prefabrykowane elementy prętowe z betonu zwykłego,
- PN-EN 13747+A2-2011 płyty stropowe typu filigran do zespolonych systemów stropowych
- PN-EN 14992+A1:2012 elementy ścian
- PN-EN 14991:2010 elementy fundamentów
Spółka posiada również krajową ocenę techniczną wydaną przez Instytut Badawczy Dróg i Mostów stwierdzający pozytywną ocenę właściwości użytkowych wyrobu budowlanego o nazwie płyta drogowa.

Pobierz dokumentację
error: Content is protected !!

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij