Schody prefabrykowane

Prefabrykowane biegi schodowe wykonujemy na zamówienie klienta indywidualnego jak i dla potrzeb dużych realizacji. Oferujemy wykonanie każdego rodzaju schodów prefabrykowanych, które swoją konstrukcją będą odpowiadały wymaganiom przestrzeni w której będą zamontowane.

Elementy przez nas wykonywane w zależności od potrzeb klienta mogą być stosowane na zewnątrz lub wewnątrz budynku lub budowli.

Oferujemy Państwu przeprojektowanie schodów monolitycznych na schody prefabrykowane wraz z produkcją elementu i dostawą na budowę.

Schody w zależności od potrzeb klienta mogą być wykonane w pozytywie czyli muszą posiadać gładkie wykończenie spodów. To rozwiązanie zalecane jest w przypadku gdy w docelowym miejscu zamontowania będą widoczne spody schodów i klientowi zależy na ich idealnym wykończeniu. Stopnie natomiast klient wykańcza np. płytkami.

W przypadku kiedy klientowi zależy na gładkich i idealnych stopniach proponujemy zamówienie schodów wykonywanych w negatywie. To rozwiązanie polecane jest w przypadku gdy spody schodów są mniej widoczne a stopnie muszą być wykonane idealnie bo pozostają np. niewykończone.

W związku z dużym doświadczeniem w produkcji prefabrykatów jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane schody.

Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie.

Anna Kocot

Kierownik działu ds. ofertowania

+48 660 482 478


ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE NA PREFABRYKAT
Posiadamy możliwości produkcji następujących typów biegów schodowych:

  • schody proste pozytywne
  • schody proste negatywne
  • schody zabiegowe
  • schody zetowe
  • schody z balustradami żelbetowymi
  • schody wspornikowe
error: Content is protected !!

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij