Specjaliści od betonu z pasją do produkcji prefabrykatów

Spółka Dombud Beton należy do grupy kapitałowej Przedsiębiorstwa Budowlanego Dombud S.A.

Sprzedaż betonu towarowego rozpoczęliśmy już w ramach działalności Przedsiębiorstwa Budowlanego Dombud S.A., którego historia sięga roku 1945. Od 1 lipca 2006 Dombud Beton Sp. z o.o. jest samodzielną spółką zajmującą się produkcją betonu towarowego i zapraw. Od 2008 roku do struktury spółki został włączony Zakład Prefabrykacji Przedsiębiorstwa Budowlanego Dombud S.A.

Poza produkcją betonu towarowego i zapraw specjalizujemy się w wykonywaniu nietypowych elementów prefabrykowanych w oparciu o dostarczoną dokumentację. Przy produkcji elementów wykorzystujemy techniki zamocowań takich firm jak Schock, Halfen-Deha, Jordahl-Pfeifer.

Produkujemy elementy na rynek krajowy jak i zagraniczny (tj. rynek niemiecki czy austriacki). Najczęściej produkowane elementy to: schody, balkony, loggie, słupy, podwaliny, podciągi i elementy małej architektury (w tym również z betonu architektonicznego).

Posiadamy certyfikat zakładowej kontroli produkcji wydany przez Instytut Materiałów Budowlanych i Technologii Betonu (Europejska Jednostka Notyfikowana) wraz z certyfikatami na elementy budowlane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE).

Mamy nadzieję, ze dzięki długiej obecności na rynku, licznym realizacjom oraz zdobytemu w tym czasie doświadczeniu bez trudu będziemy mogli sprostać Państwa wymaganiom.

DOMBUD BETON SP. Z O.O. należy do grona najdynamiczniej rozwijających się firm.

Czterokrotnie otrzymaliśmy "Gazele Biznesu" czyli nagrody przyznawane przez "Puls Biznesu" co oznacza iż spółka należy do elitarnego klubu najbardziej dynamicznych małych i średnich przedsiębiorstw.
error: Content is protected !!

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij