Prefabrykaty na indywidualne zamówienie

Wykonywanie konstrukcji przy użyciu elementów prefabrykowanych pozwala znacznie przyspieszyć realizację inwestycji. Zastosowanie na budowie betonowych elementów prefabrykowanych pozwala na tworzenie bezpiecznych i trwałych konstrukcji niezależnie od warunków pogodowych. Elementy prefabrykowane spełniają wysokie wymagania jakościowe z jednoczesnym zachowaniem atrakcyjnego wyglądu elementów.

Dombud Beton Sp. zo.o. posiada duże doświadczenie w produkcji elementów prefabrykowanych.

Początki naszej prefabrykacji sięgają roku 1993 kiedy to, jako część P.B. Dombud S.A oferowaliśmy prefabrykowane elementy żelbetowe na rynek niemiecki.
Rozszerzając naszą produkcję i stając się osobną Spółką zwiększyliśmy asortyment elementów wykonując prefabrykaty w oparciu o dostarczoną dokumentację również na rynek polski.

Specjalizujemy się w wykonywaniu nietypowych elementów prefabrykowanych w oparciu o dostarczoną dokumentację.
Współpracujemy z takimi firmami jak: Schock, Halfen-Deha, Jordahl-Pfeifer, Loro stosując ich rozwiązania i produkty w naszych elementach.

Nasze prefabrykaty posiadają wszystkie wymagane atesty i certyfikaty na rynek europejski.

Najczęściej produkowane przez nas elementy to schody, balkony, belki, attyki, szyby windowe, ściany oporowe.
Zapraszamy do współpracy firmy jak również klientów indywidualnych.
error: Content is protected !!

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij